pangea
Dnia 05 marca 2018r. w naszej szkole po raz siódmy, odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea. Organizatorem konkursu jest Międzynarodowa Szkoła Meridian z siedzibą w Warszawie. Celem konkursu jest propagowanie matematyki wśród dzieci i młodzieży, zwiększenie motywacji do nauki, pogłębianie umiejętności matematycznych uczniów oraz rozwijanie ich zdolności matematycznych. Konkurs skierowany był do uczniów klas 4, 5, 6 oraz 7 szkoły podstawowej. W tym roku odbył się w zmienionej formie. Zamiast testów tradycyjnych, uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne online, w ciągu 45 minut, szukali odpowiedzi na 15 zadań testowych jednokrotnego wyboru.

Gratulujemy uczniom, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę matematyczną i wzięli udział w konkursie Pangea:

Klasa 4: Karina Czuba, Aleks Sokołowski i Hanna Berg

Klasa 6: Początek formularzDół formularPoczątek formularzaJakub Kędzierski, Katarzyna Gan, Paweł Fedak, Nastazja Guz i Gerard Fiał

Klasa 7: Hadi Yahfouf i Angelika Sikora.

Nauczyciel informatyki, Artur Danilewski, wspierał nasz konkurs od strony technicznej. Serdecznie dziękujemy.

Czekamy na wyniki!!!

Koordynatorzy konkursu

na terenie naszej placówki:

Elżbieta Flis – Żabecka

Maria Pastusiak