tennis
27.02.2018r. odbył się turniej o tytuł najlepszego tenisisty stołowego z klas IV-VI naszej szkoły. Mecze były ciekawe i stały na wysokim poziomie. Nie obyło się bez zaciętych pojedynków, w których o wygranej decydował trzeci set.

Do turnieju przystąpiło 14 zawodników: Mateusz Pleskacz, Mateusz Krugły, Mieszko Szymański, Gracjan Maciejewski, Wojtek Lewandowski, Mateusz Bednarek, Wioletta Sikora, Kacper Gołębiewski, Florian Szarek, Kacper Urbański, Natan Cebulski, Maciej Cybulski, Bolek Grygowski, Jakub Wdowczyk . Zawodnicy rozgrywali pojedynki systemem pucharowym.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Gracjan Maciejewski,który pokonał w finale Floriana Szarka, natomiast trzecie miejsce zajął Bolesław Grygowski.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, organizatorem i prowadzącym turniej był Bogdan Wawryczuk.