I miejsce w Mistrzostwach Gminy Nowogard w Piłce RĘcznej

 

pilka_reczna
Młodzi szczypiorniści z naszej szkoły zajęli I miejsce w Mistrzostwach Gminy Nowogard w Piłce Ręcznej i awansowali do finału powiatowego.  Jest to kolejny sukces naszych chłopców. W tym roku szkolnym 2017/18, nasi młodzi sportowcy zostali mistrzami Gminy Nowogard w piłce koszykowej, piłce siatkowej i w piłce ręcznej. Drużyna nasza wystąpiła w składzie: Jurzysta Miłosz, Łuczyszyn Jakub, Szymański Mieszko, Krugły Mateusz, Grygowski Bolesław, Babirecki Miłosz, Szczyrba Filip, Lewandowski Wojciech, Kaczmarek Kamil, Kałużny Nikodem, Mikołajewski Wiktor, Bartos Gabriel, Nykiel Cyprian, Laskowski Tobiasz opiekun Artur Danilewski .

Nasza drużyna w turnieju pokonała : SP3 Nowogard 13:1, SP4 Nowogard 10:3 i SP Wierzbięcin 13:2.

Życzymy dalszych sukcesów naszej drużynie.