symbole
W III edycji konkursu „Wokół symboli narodowych” udział wzięło 2202 uczniów z 99 szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.

Jedynkę reprezentowało 38 uczniów z klas 1-3.

 

Wyniki:

L.p. Imię i nazwisko ucznia Grupa wiekowa Miejsce
1 LAURA WŁODEK pierwsza (I) 2 miejsce
2 LENA BŁAŻEWICZ pierwsza (I) 2 miejsce
3 MAJA SKRZYNIARZ pierwsza (I) 2 miejsce
4 NIKODEM ANISZEWSKI pierwsza (I) 2 miejsce
5 SZYMON KĘPA pierwsza (I) 2 miejsce
6 NIKOLA SYNOWIEC pierwsza (I) 2 miejsce
7 ADRIANNA FEDEŃCZAK pierwsza (I) 2 miejsce
8 ADA SUSZWEDYK pierwsza (I) 2 miejsce
9 ANTONINA KUSEK pierwsza (I) 2 miejsce
10 ALAN ROGALEWSKI pierwsza (I) 3 miejsce
11 FABIAN CYBULSKI pierwsza (I) 3 miejsce
12 MICHALINA SZYMKOWIAK pierwsza (I) 3 miejsce
13 ZUZANNA FILIPCZAK pierwsza (I) wyróżnienie
14 KACPER TAS pierwsza (I) wyróżnienie
   
1 TOMASZ ŚLIPEK druga (II-III) 2 miejsce
2 JULIA DZIEKANOWSKA druga (II-III) 2 miejsce
3 AMELKA JAŻDŻEWSKA druga (II-III) 2 miejsce
4 HANNA ŻYTO druga (II-III) 2 miejsce
5 HANNA GRYGOWSKA druga (II-III) 2 miejsce
6 KAJA GÓDZIŃSKA druga (II-III) 2 miejsce
7 FRANICISZEK MICHALAK druga (II-III) 2 miejsce
8 ALEKSANDRA SZPIGIEL druga (II-III) 2 miejsce
9 ALICJA BORZYMOWSKA druga (II-III) 2 miejsce
10 MIŁOSZ GRYGOWSKI druga (II-III) 2 miejsce
11 MIŁOSZ PIEKARSKI druga (II-III) 3 miejsce
12 ALICJA SZYMAŃSKA druga (II-III) 3 miejsce
13 ANIELKA NAZARCZYK druga (II-III) 3 miejsce
14 LENA PRZYBYŁEK druga (II-III) 3 miejsce
15 NIKODEM TUZINKIEWICZ druga (II-III) 3 miejsce
16 ALEKSANDER WIĘZOWSKI druga (II-III) 3 miejsce
17 NADIA TCHÓRZ druga (II-III) 3 miejsce
18 OLIWIA MAJCHER druga (II-III) 3 miejsce
19 MARTA RYDZ druga (II-III) 3 miejsce
20 OLWIA GARSZTKA druga (II-III) 3 miejsce
21 SZYMON SÓJKA druga (II-III) wyróżnienie
22 KACPER GRAJ druga (II-III) wyróżnienie
23 OLIWIA SKWARCZYŃSKA druga (II-III) wyróżnienie
24 ŁUKASZ DANILEWSKI druga (II-III) wyróżnienie

Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody: koszulki, worki i kredki z nadrukiem oraz imienny dyplom.

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie i włożoną pracę! Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 dziękujemy za ufundowanie dla każdej z klas słodkiego poczęstunku.